چاپ کارت ویزیت فوری یکی از ملزومات جهت معرفی هر شخص و سازمانی است.

داشتن کارت ویزیت برای شروع بازاریابی بیزینس شما ضروری است و کارت ویزیت برای تبلیغات و معرفی خدمات سازمان شما در برخورد اول با مخاطب است . لذا جذابیت و کیفیت این کارت نظر مخاطب را نسبت به بیزینس شما جلب می کند و در نهایت منجر به حفظ کارت شما توسط مخاطب میشود تا با شما تماس بگیرند .

یک کارت ویزیت حرفه ای و جذاب ذوق و سلیقه کاری شما را به مخاطب نشان میدهد .

کارت های ویزیت انواع مختلفی دارند و به نسبت حرفه و شغل شما طراحی و چاپ میشوند . تناسب شکل و رنگ بندی کارت با نوع بیزینس شما برای جذب مشتری بسیار اهمیت دارد. بعنوان مثال شکل و رنگ و اندازه یک کارت ویزیت آرایشگاه زنانه باید با کارت ویزیت یک شرکت عمرانی متفاوت باشد .

از جمله مدل های کارت ویزیت : کارت ویزیت شیشه ای ، کتان ، گلاسه ، لمینت ، مات و براق ، یو وی ، پی وی سی و ....

 

.

اندازه و سایز کارت های ویزیت معمولا استاندارد است ولی به دلخواه قابل تغییر می باشند .

سایزهای استاندارد عبارتند از:

  • Iran = 85 x 48 mm
  • United States, Canada = 89 x 51 mm
  • United Kingdom, Italy, France = 85 x 55 mm
  • Russia, Argentina, India, Brazil = 90 x 50 mm
  • Australia, Denmark, Sweden = 90 x 55 mm
  • Japan = 91 x 55 mm
  • Hong Kong, China, Malaysia = 90 x 54 mm

برای استحکام و زیبایی بیشتر کارت ، پس از چاپ ، خدماتی مانند روکش زدن و طلاکوب کردن ، برجسته کردن ، برش زدن و امباس کردن را انجام میدهند.

مثلا لوگو یا برند را برجسته تر میکنند و یا چاپ های نفیس را طلاکوب میکنند که در رنگ های مختلفی انجام میشود . امباس کردن نیز به معنی ایجاد نقش های برجسته روی کارت است . برش های خاص نیز توسط تیغ های برش به اشکال هندسی مختلف انجام می شود.

نوع کاغذ انتخابی برای کارت ویزیت : کاغذ گلاسه ، کتان ، pvc ، گلاسه براق و مات میباشد

مرکز تخصصی چاپ کارت ویزیت دیجیتال قائم با 10 سال تجربه در زمینه چاپ دیجیتال، اقدام به چاپ انواع کارت های ویزیت فوری با سایزها و طرح های مختلف ، با بالاترین کیفیت می نماید. جهت دیدن نمونه کارها و گرفتن مشاوره برای طرح کارت ویزیت خود با ما تماس بگیرید. 

طراحی