چاپ دیجیتال این امکان را فراهم می کند ، که بتوانیم کتاب با تیراژ پایین و محدود را به راحتی چاپ کنیم و مرکز تخصصی چاپ دیجیتال قائم ، چاپ کتاب با تیراژ محدود را با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

چاپ کتاب در تیراژ بالا هزینه خیلی زیاد و زمان زیادی نیاز دارد . برای مولفین و اساتیدی که قصد چا پ کتاب را دارند تیراژ بالای کتاب اقتصادی و مقرون به صرفه نیست . بسیاری از ناشران ترجیح می دهند در ابتدا تعداد محدودی از کتاب خود را جهت بازاریابی و معرفی چاپ نمایند .

با ورود آخرین تکنولوژی در صنعت چاپ ، مرکز تخصصی چاپ قائم قادر است با داشتن چاپخانه ای حرفه ای و تخصصی انواع کتب و نشریات را در تعداد مورد نیاز چاپ نماید. لذا تمام مولفین ، اساتید و مربیان آموزشگاه ها ، شاعران وناشران میتوانند آثار خود را در هر تعدادی که مد نظر دارند به چاپ برسانند و حتی دانشجویان میتوانند پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند.

نیروهای حرفه ای ما در این مرکز با استفاده از دستگاه های پیشرفته و استفاده از کاغذ های مرغوب چاپ ، بالاترین کیفیت را برای چاپ کتاب شما ارائه می دهند . جلد کتاب ها توسط دستگاه های مخصوص روکش می شود تا استحکام و زیبایی بیشتری داشته باشند. کتاب های چاپ شده توسط دستگاه های اتوماتیک صحافی می شوند.

بنا به کاربرد کتاب و موضوع آن ، کتاب ها در سایز ها و قطع های مختلف چاپ میشوند.

رایج ترین قطع کتاب، قطع وزیری است که اندازه آن ۲۵*۱۷٫۵  است.

هزینه چاپ کتاب با توجه به تیراژ و سایز و تعداد صفحات کتاب متغیر است و این هزینه ها شامل هزینه صفحه آرایی و مراحل گرفتن مجوز تا چاپ کتاب می باشد.

میتوانید جهت گرفتن مشاوره و اطلاع از قیمت ها با مرکز تماس بگیرید.

طراحی