در دنیای رقابتی امروز تبلیغات نقش موثری در معرفی کسب و کار شما و جذب مشتری دارد . انتخاب صحیح رسانه و وسیله تبلیغاتی برای کسب و کارها بسیار اهمیت دارد.

مرکز تخصصی چاپ قائم با بهره مندی از گرافیست های حرفه ای و خلاق برای طراحی انواع پیام های تبلیغاتی براساس استانداردهای قابل قبول و همگام با آخرین تکنولوژی ها ، و با دراختیار داشتن مدرن ترین دستگاه های چاپ و تکثیر آماده ارائه کلیه خدمات چاپی در بالاترین کیفیت می باشد.

این مرکز یکی از مجهزترین و بزرگترین مراکز چاپ و تکثیر در تهران می باشد که انواع خدمات تبلیغاتی ، چاپ کتاب ، کپی و تکثیر و پرینت های دانشجویی و چاپ سی دی و سازه های نمایشگاهی را انجام می دهد.

وجود دستگاه های مدرن در این مرکز و استفاده از کاغذهای با کیفیت به همراه کمک طراحان خلاق و با تجربه موجب شده است تا چاپ ها در تیراژهای مختلف در کمترین زمان و بالاترین کیفیت با مناسب ترین قیمت ها انجام شوند.

همچنین در این مرکز انواع چاپ دیجیتال عکس روی تخته شاسی و تولید انواع استند های تبلیغاتی برای نمایشگاه ها و ادارات امکان پذیر است .

وجود دستگاه های اسکنر طولی امکان اسکن کردن نقشه ها در انواع سایزها را فراهم می کند.                                                                                            

 

                                                                                                                 

                                                                                                                      

انواع چاپ کتاب در تیراژ پایین از دیگر خدمات مرکز چاپ قائم می باشد.

کارشناسان ما در این مرکز پس از بررسی و آنالیز اهداف کاری و کسب و کار شما طرح های پیشنهادی خود را ارائه می دهند و در نهایت بهترین و مقرون به صرفه ترین طرح و نوع چاپ را به شما تحویل می دهند.

یکی از روش های بسیارموثر و کارآمد در خصوص معرفی محصولات و خدمات به مشتریان، ارائه کاتالوگ و بروشور است. طراحی کاتالوگ تاثیر گذار از مولفه هایی است که می تواند احتمال انتخاب شما توسط مشتری را افزایش دهد. مرکز چاپ قائم با ارائه خدمات ویژه در زمینه طراحی و چاپ انواع کاتالوگ و بروشور و پلات لمینت های متنوع ، آماده انعقاد قرارداد با شرکت ها و مراکز آموزشی و آماده خدمات رسانی به سازمان ها و موسسات محترم می باشد.

هدف اصلی مرکز چاپ دیجیتال قائم ، جلب رضایت مشتری است لذا این مرکز تمام توان و دانش علمی خود را بکار می گیرد تا بهترین و باکیفیت ترین خدمات را به شما ارائه دهد .

طراحی