پلات لمینت یکی از مهمترین خدمات چاپی است که با مناسب ترین قیمت در مرکز چاپ دیجیتال قائم در غرب تهران انجام می شود.

پلات به معنای چاپ در عرض بالا است که توسط دستگاه های پلاتر انجام میشود .این نوع چاپ زیر مجموعه چاپ دیجیتال است و مهمترین مزیت آن حفظ کیفیت تصویر در چاپ های عریض میباشد .

دستگاه پلاتر قادر به انجام چاپ انواع پوستر ، بوم ، پی وی سی ، نقشه پلان معماری و ... تا عرض 150سانتی متر میباشد .

لمینت نیز در واقع مکمل چاپ پلات است . بگونه ای که رنگ ها و نور تصویر را در چاپ بهینه میکند و از تخریب آن جلوگیری میکند . لمینت در دو نوع گرم و سرد انجام میشود . لمینت گرم در واقع همان پرس کردن لایه ای نازک پلاستیک روی چاپ است که به صورت مات و براق برای کارهای لارج فرمت انجام می شود ولی در لمینت سرد ظرافت و زیبایی چاپ بیشتر است .

لمینت مانع از رنگ پریدگی ، چین خوردگی و تخریب چاپ در آفتاب ، جلوگیری از ایجاد اثر انگشت و استحکام بیشتر چاپ با ایجاد ضخامت جزئی میشود.

روند کار در چاپ پلات لمینت به این صورت است که فایل طراحی مورد نظر توسط کامپیوتر به دستگاه پلاتر منتقل میشود و سپس رنگ های مورد نیاز از مخازن توسط هدهای دستگاه ، روی کاغذ انتقال می یابند . در نهایت با استفاده از دستگاه لمینتور ، یک لایه نازک لمینت روی چاپ زده می شود تا مستحکم تر شود.

مرکز تخصصی چاپ دیجیتال با داشتن مدرن ترین دستگاه های چاپ پلات و لمینت آماده ارائه خدمات چاپی می باشد . در این مرکز خدمات چاپی با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان تحویل داده می شوند . جهت دادن سفارش چاپ و دیدن نمونه کارها با ما تماس بگیرید.

طراحی