کتاب ها و پایان نامه ها برای اتصال برگه ها و استحکام آنها برای ماندگاری بیشتر نیاز به صحافی دارند. صحافی انواع مختلفی دارد که هرکدام به اختصار توضیح داده میشود .

صحافی چسب گرم :

نوعی از صحافی است که جزوه یا متون شما مانند یک کتاب صحافی شده و درظاهری مانند یک کتاب چاپ شده در تیراژ بالا است . صحافی توسط چسب گرم در تیراژهای مختلف انجام میشود و قیمت آن بستگی به تعداد صفحات و نوع جلد دارد.

صحافی گالینگور :

صحافی گالینگور بیشتر برای دفاتر اداری و پایان نامه های دانشجویی استفاده میشود . با استفاده ازگالینگورهای مرغوب در رنگها و طرحهای بسیار متنوع و با انجام طلاکوب بر روی جلد و یا پشت جلد، زیبایی و دوام بیشتری به کار داده میشود.

صحافی فنری :

این نوع صحافی با استفاده از فنرهای فلزی و یا پلاستیکی انجام میشود .

مرکز تخصصی چاپ و تکثیر قائم با داشتن علم و تکنیک لازم و با کمک دستگاههای پیشرفته در صنعت چاپ و صحافی ، آماده انجام تمام سفارشات دانشجویان و آماده همکاری با تمام موسسات و آموزشگاهها می باشد . در این مرکز با هدف جلب رضایت مشتریان محترم کلیه صحافی ها در بهترین کیفیت و شکیل ترین شکل ممکن انجام میشود . همچنین در دفتر فنی چاپ ، کتب قدیمی صحافی و منگنه میشوند. برای دریافت قیمت و گرفتن مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی