یکی از خدمات مرکز چاپ قائم طراحی و چاپ انواع کاتالوگ دیجیتال فوری و کاتالوگ گلاسه رنگی ارزانقیمت در بالاترین کیفیت است.

کاتالوگ یکی از انواع تبلیغات چاپی می باشد در واقع کتابچه ای است که از تعدادی صفحات برای معرفی محصول و اهداف سازمان شما تشکیل شده است و اطلاعات محصول شما به صورت طبقه بندی شده چاپ میشوند. این اطلاعات باید بصورت ریز و دقیق توسط سازمان و یا شرکت مربوطه جمع آوری شوند. طراحی یک کاتالوگ حرفه ای متناسب با حوزه کاری شما و با ساختار گرافیکی زیبا و مناسب ، نقش موثری در شناساندن شما به بازار هدف خواهد داشت.

در طراحی کاتالوگ از تصاویر و طرح های جذاب برای نمایش محصول استفاده میشود. تعداد صفحات کاتالوگ یا کالانما میتواند به دلخواه شما تغییر کند و محدودیتی در تعداد صفحات وجود ندارد. تیراژ تولید کاتالوگ میتواند دلخواه باشد و به تعداد مورد نیاز چاپ شود.

توضیحات موجود در کاتالوگ بیشتر برای واسطه هایی مانند عمده فروش ها مفید است تا بتوانند اطلاعات کافی را به مصرف کننده نهایی بدهند.نوع دیگری از کاتالوگ وجود دارد که درون خود محصول قرار میگیرد و مستقیما به دست مصرف کننده نهایی میرسد این نوع کاتالوگ در تیراژ بالا چاپ میشود.

کاتالوگ ها بیشتر به منظور آموزش و اطلاع رسانی چاپ میشوند و با مختصر توضیحی از کاربرد و مشخصات محصول که در کاتالوگ نوشته می شود، مشتری با نحوه استفاده از محصول آشنا می شود و بهتر میتواند برای انتخاب تصمیم بگیرد.

مراحل چاپ کاتالوگ:

 1. طراحی
 2. صفحه بندی استاندارد
 3. چاپ با استفاده از رنگ های مناسب و با کیفیت
 4. استفاده از روکش جهت ایجاد استحکام و زیبایی
 5. صحافی

برای طراحی و چاپ کاتالوگ از سایزهای استاندارد استفاده می شود ولی با توجه به نوع کاربرد کاتالوگ این سایزها قابل تغییر است.

سایزهای استاندارد:

 • A4 = 21 x 29.7 cm
 • B4 = 24 x 34 cm
 • A5 = 14.5 x 22 cm
 • B5 = 17 x 24 cm
 • سایزخشتی کوچک = 19*19 cm
 • سایزخشتی بزرگ =23*23 cm
 • سایزپالتویی = 17*12 cm

برخی از ویژگی های کاتالوگ:
قابلیت حمل آسان
توضیحات مختصر و خلاصه
برقراری ارتباط بدون واسطه با مخاطب
استفاده از تصویر متناسب با متن در جهت ایجاد شناخت بیشتر در مخاطب
فراهم آوردن امکان انتخاب دقیق برای مخاطب بدلیل توضیحات واضح
 
امکان مطالعه آن در زمان فراغت

موارد عمده ای که باید در یک کاتالوگ آورده شوند:

1-  خلاصه ای از معرفی و نام و عملکرد کارخانه تولیدی و معرفی فعالیت ها

2-  بیان امتیازات و رتبه های تولید مثلا گواهی نامه ها ، ایزوها و استانداردها

3-  معرفی بهترین محصولات و خدمات

4-  دادن اطلاعات و راهنمایی صحیح درباره ی مشخصات فنی، خدمات ارایه شده، قابلیت های خاص و وجه تمایز آن نسبت به تولیدات مشابه

5-  وجود تصاویر و متن نوشتاری در کاتالوگ

6-  بیان مشخصات و مدل های محصول در حالت مقایسه ای تا به تصمیم گیری مخاطب کمک کند

7-  آدرس ، تلفن و آدرس سایت اینترنتی

مرکز تخصصی چاپ قائم با تجربه چندین ساله در چاپ محصولات تبلیغاتی ، با داشتن تجهیزات و نیروی کار متخصص اقدام به طراحی و چاپ انواع کاتالوگ می نماید.

استفاده از آخرین تکنولوژی در صنعت چاپ باعث شده است تا به روزترین و بهترین محصول را ارائه دهیم . تنوع بالا در شیوه چاپ و انواع طراحی و نوع کاغذ و مدل صحافی کاتالوگ و همچنین خدمات پس از چاپ ، باعث شده است تا نتوانیم قیمت ثابتی برای چاپ کاتالوگ ارائه دهیم . جهت دیدن نمونه کارها و اطلاع از قیمت چاپ با مرکز ما تماس بگیرید.

طراحی